2012-2013 Sonbahar-Kış Modası

Kasım ayı ile birlikte soğuklar iyice hissedilmeye başladı. Dolaptaki yazlıkların yerini kışlıklar aldı.

Peki, kışlıklarınızın içerisinde 2012 – 2013 sezonunun trend parçaları yer alıyor mu?

2012 – 2013 Sonbahar/Kış sezonu tabiri caizse karışık baharatlar gibi. Yok yok! Militerden deriye, kadifeden takım elbiseye, dantelden baroklara, peplumlar, siyah-beyaz zıtlıkları, yakalar, zımbalar…

Anlayacağınız bu sezon bizlere tüm trendleri bir arada sunuyor. Siz moda sever bayanlar da bu trendlerden geri kalmak istemiyorsanız yazıyı dikkatli okuyun derim.

Bu kış bayanlar için zımbalar, deriler, askeri desenler ve barok moda olacak. Şimdiden cadde ve sokaklarda etkilerini görür gibiyiz. Ancak 2012 – 2013 kışı için öyle bir trend var ki o her yerde, her zaman gözdemiz olacak. BORDO!

İSTİLACI BORDO

Kış aylarının soğukluğunu bordonun sıcaklığı ile hissetmeyeceğiz. Hatta bordonun tonları da diyebiliriz. Özel gecelerde ve günlük hayatta bordo bizlere eşlik edecek. Baştan aşağı bordoyu tercih etmeniz sizi günün yıldızı yapacak. Ayrıca bordo rengi rujunuz yoksa hemen bir tane edinmenizi öneririm.

MASKÜLEN MİLİTER

Militer akım dört bir yanımızı sarmış durumda. Bu kış tabiri caizse sokaklar askeri birliklere dönüşecek. Asker yeşili ve kamuflaj desenler ağırlıklı kullanılacak. Hit parçalar ise parka, ceket, ayakkabı ve çanta. Metal detayları olan parçaları da es geçmeyin!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s