Dikkatimi Çeken Güzellikler !

Dikkatimi çeken güzelliklere bir göz atalım derim. Bu bazen bir ayakkabı, bir çanta, bir duruş ya da kıyafet de olabiliyor.

 

Ayşe Boyner ‘in tüm look başarılı. Tarzına uyan etek ve deri detaylı bluzuyla çok hoş görünüyor. Bu kombinle YSLayakkabıların hakkını da iyi vermiş.
Begüm Şen ile ayakkabı zevkimiz neredeyse birebir aynı 🙂 Dikkat ederseniz ne zaman kendisi hakkında birşey yazsam yanına ayakkabılarının da görselini koyarım. Yine gitmiş Giuseppe Zanotti ‘nin gümüş papişlerini seçmiş. Bunun tümü dore olanı da var ki o da yemede yanındayatgillerden. Begüm Şen ‘in de aynı şekilde kıyafeti baştan aşağı nefis. O miniChanel Boy çantasına ise ayrıca bayıldım. Rahatlıkla Günün Şıkı diyebilirim !

        

Demet Şener Kutluay ‘ın bej tonlarındaki bluzu çok hoş. Son derece kibar bir kesimi var ve gayet güzel taşımış. Ayrıca teninin renginin güzelliği ve pürüzsüzlüğü de epey dikkat çekici.
 
Sedef Karamehmet ‘in tümü bej tonlarındaki kombiniyle duman rengi Gucci çantasını kombinlemesini sevdim.
Sitare Akdilek baştan aşağı şıklarımdan. Bu sefer saç modeli ve makyajı kıyafetiyle çok uyumlu. Özellikle kolları tül beyaz bluzuna bayıldım. Hangi markadır bilen yardım etsin derhal gidip alacağım 🙂
Zeynep Karamehmet Gönenç ‘in sade bir elbiseyi taşıyışına ve duruşuna bayıldım. Saçı ve makyajı çok hoş.
Ayşe Kucuroğlu ‘nun Chanel Jumbo ‘sunu Victoria Beckham tarzı taşıyışını sevdim. Omuzuna asmış olsaydı kıyafetiyle uyumsuz bir görüntü çıkabilirdi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s