İMA Kusurluluk Sergisi

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Tasarım Bienali Akademik Programlar kapsamında düzenlenen ve ‘Tasarım Geliştirme ve Uygulama Projesi’ olarak İstanbul Moda Akademisi Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı öğrencilerinin tasarımlarıyla hayata geçirilen ‘Kusurluluk’ sergisi sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Sergi, İKSV’nin düzenlediği Tasarım Bienalı Akademik Programları kapsamında düzenlenen İstanbul Tasarım Bienali’nin ana teması ‘Kusurluluk’ üzerine hayata geçirildi. Sergide yer alan çalışmalar, ‘Tasarım Geliştirme ve Uygulama Projesi’nin bir uzantısı niteliğini taşırken, tasarımın; konsept geliştirmeden ürünü oluşturmaya uzanan tüm basamaklarını da içinde barındırıyor. Bugünün ve geleceğin moda profesyonellerini yetiştirmeyi hedefleyen, akademik içeriğini gerçek hayatla buluşturan İstanbul Moda Akademisi’nin Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı öğrencileri Tasarım Geliştirme ve Uygulama Projesi kapsamında ‘Kusurluluk’ temasından yola çıkarak oluşturdukları ‘Moda Ürünleri’ 15 Ekim – 12 Aralık tarihleri boyunca ziyarete açık olacak.

Moda ve ilgili tüm alanlarında yenilikçi ve modern bir yaklaşımla eğitim faaliyetleri yürüten, uluslararası platformlarda kabul görmüş, Türkiye’nin en yetkin moda okullarından biri olan İstanbul Moda Akademisi’nin Teşvikiye’de yer alan binasında, sergi alanında sanatseverlere buluşan tasarımlar, Tasarım Bienali süresince ziyaret edilebilir.

Tarih: 15 Ekim 2012 – 12 Aralık 2012 (*Pazar günleri kapalıdır)
Saat: 09:00 – 17:00
Yer: İstanbul Moda Akademisi

Sadrazam Sait Paşa Konağı, 10/1, Nişantaşı

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s