Andrej Pejic Marmara Forum Fashion Week 2012 Podyumunda

Bu yıl üçüncüsü düzelenen Forum Fashion Week, Marmara Forum’da Jean Paul Gaultier’nin keşfi androjen manken Andrej Pejic’in katıldığı açılış defilesiyle başladı. Güzelliğiyle göz kamaştıran Pejic, yediden yetmişe tüm izleyicilerden tam not alırken, gelinliğiyle kadın izleyicileri bile kıskandırdı.

Andrej Pejic Marmara Forum Fashion Week 2012 Podyumunda

 

5-6 ve 7 Ekim günleri Türkiye’deki tüm Forum Alışveriş Merkezlerinde aynı anda yapılacak olan Forum Fashion Week’in Marmara Forum ayağı Avrupalı genç tasarımcıların çalışmalarının yer aldığı görkemli bir defileyle başladı. Ünlü tasarımcı Jean Paul Gaultier tarafından keşfedilen Top Model Andrej Pejic’in yer aldığı defile izleyici rekoru kırdı.

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Avrupa’nın en önemli moda okullarından tasarımcıları ağırlayan Marmara Forum, genç tasarımcıların farklı bakış açılarını ve enerjisini yansıtan defileyle izleyenlere unutulmaz bir moda deneyimi yaşattı. London College of Fashion ve Esmod Munich gibi okullardan Francesca Marotta, Sylvia Schimel, Milda Cergelyte, Coco Vero ve Orgun Ulker gibi yetenekli tasarımcıların katıldığı defilede, tasarımlar kadar dikkat çeken bir diğer isim ise Andrej Pejic oldu.

Androjen görünümüyle moda dünyasında podyumlarda fırtına gibi esen, hem erkek hem de kadın defilelerinde yer alan Andrej Pejic, podyuma çıkar çıkmaz yoğun alkış alırken, flaşlar da ard arda patladı. Gördüğü yoğun ilgiden hayli memnun olan Pejic, sempatik hareketleriyle kendisine gösterilen ilgiye karşılık verdi. 


Modazon

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s