Asla Eskimeyen Saç Modelleri

Kısa Olacaksa Küt Olsun: Küt, asla modası geçmeyecek saç modelleri arasında birinci sırada yer alıyor. Saçlarını kısa kestirmek isteyen kadınların favorisi olan bu model günümüzde, asimetrik kesimler ve dağınık bir görünümle karşımıza çıkıyor.


Hem Asil, Hem Sevimli Atkuyruğu:
 Çocukluğumuzun çizgi filmindeki Çakıl Çakmaktaş’ın atkuyruğunu hatırlamayanınız yoktur. Atkuyruğu hâlâ bütün kadınların, hem gündelik, hem de formal durumlarda rahatlıkla kullanabildikleri bir model. Özelikle son yıllarda dağınık toplanmış atkuyruklarına eşlik eden kâküller de çok moda.

Dalgaların Büyüsü: 1970’li yılların sonlarında Farah Fawcett’la hayatımıza giren dalgalı saçlar günümüzde de popülerliğini koruyor. Rose Byrne’ın saç stilisti Harry Josh’a göre modern dalgalar yaratmanın sırrı yeterince dağınık olmalarında gizli.

Kıvır Kıvır: İster kısa, ister uzun olsun kıvırcık saçlar her zaman size oldukça seksi bir görünüm katar. Kıvırcık saçlar kurumaya meyilli olduklarından bolca nemlendirmek ve saç şekillendirme ürünlerini minimum ölçüde kullanmak doğal görünümü korumak açısından oldukça önemli.

Şık Bir Topuz Gibisi Yoktur: Uzun saçlı her kadının, özel günlerinde ve hatta gündelik hayatında asla vazgeçemediği bir modeldir topuz. Sıkı bir topuz, size asil bir görünüm katarken, Audrey Hepburn gibi kâküllerle kullandığınızda ise daha sportif, fakat yine oldukça şık bir görünüm yakalarsınız…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s